Banner Zelem 900 jaar detail
Nieuws heet van de naald!
Button Bestuur
Button Documentatiecentrum
Button opzoeknaar
Button Publicaties
Button Links
Button Contact
Button Home
Wapenschild Zelem
Button geschiedenis
Button erfgoed
Button natuur
Button thema
Button genealogie
Button fotoalbum
Logo Heemkundige Kring Zelem
Bestuur
Groepsfoto Bestuur Heemkring
Karel Rymen

VOORZITTER - Karel Rymen

Linkhoutsestraat 64
3545 Zelem

E-mail: karelrymen@gmail.com


Bart Das

SECRETARIS - Bart Das

Beekstraat 9A
3545 Zelem

E-mail: bart.das@skynet.be


Greta Verlinden

SCHATBEWAARDER - Greta Verlinden

Stationsstraat 48
3545 Zelem

E-mail: greta48@skynet.be


Irma Marcoen

BESTUURSLID - Irma Marcoen

Heesstraat 5
3545 Zelem

E-mail: /

Liliane Kenens

BESTUURSLID - Liliane Kenens

Dorpsstraat 26
3545 Zelem

E-mail: lilianekenens@hotmail.com


Koen Dekeersmaeker

BESTUURSLID - Koen Dekeersmaeker

Stationsstraat 83
3545 Zelem

E-mail: dekeersmaeker.koen@gmail.com


 


BESTUURSLID - An Decoster

Stationsstraat 83
3545 Zelem





Wilfried Poel

BESTUURSLID - Wilfried Poel

Donderbosstraat 37
3545 Zelem

E-mail: wilfried.poel@telenet.be

Eric Vilters

BESTUURSLID - Eric Vilters

Stationsstraat 82
3545 Zelem

E-mail: eric.vilters@telenet.be


Eveline Vanhemel

BESTUURSLID - Eveline Vanhemel

Stationsstraat 82
3545 Zelem

E-mail: eveline@vilters-vanhemel.be


Ere-bestuursleden
  Irma Marcoen
Gaston Kenens (†)
Richard Verlinden (†)
Erwin Das